murki.pl
 Info | Mapa | Topo | Ogłoszenia | Archiwum | Zdjęcia | Filmy | Forum | Zaloguj | Kontakt

Puchar Trójmiasta we Wspinaczce Sportowej
Strona oficjalna

Idea zawodów:

„Puchar Trójmiasta” 2004/2005 to propozycja dla wszystkich wspinaczy na nieskałkowy sezon w 3-mieście. „Puchar Trójmiasta” promuje wszechkierunkowy rozwój wspinacza. W cyklu zawodów pojawią się dwie formuły: sesje boulderowe i wspinanie z liną, z zachowaniem proporcji między nimi, tak aby nie faworyzować żadnej z nich. Zwycięży wspinacz uniwersalny.
Start w zawodach jest zdrową formą rywalizacji i okazją do sprawdzenia swoich umiejętności. Formuła „Pucharu Trójmiasta” przewiduje dobrą zabawę dla wspinaczy o zróżnicowanych umiejętnościach, jest to impreza o charakterze lokalnym.
„Puchar Trójmiasta” jest imprezą niezależną od „Pucharu Pomorza”.

Zasady:

  • Każdy zawodnik zbiera punkty startując w zawodach wcześniej zgłoszonych do„Pucharu Trójmiasta” i zapowiedzianych z wyprzedzeniem.
  • W rankingu ujmowani są zawodnicy, którzy wystartują przynajmniej raz w zawodach zgłoszonych do Pucharu.
  • Punkty z zawodów sumują się — kto częściej startuje ten ma większe szanse.
  • Punktacja jest prowadzona w trzech kategoriach trudności: początkujący, zaawansowane panie, zaawansowani panowie.
  • Punkty są przyznawane za zajęte miejsce w swojej kategorii, według tabeli:
    miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty
    1 100 11 24 21 10
    2 80 12 22 22 9
    3 60 13 20 23 8
    4 50 14 18 24 7
    5 45 15 16 25 6
    6 40 16 15 26 5
    7 36 17 14 27 4
    8 32 18 13 28 3
    9 29 19 12 29 2
    10 26 20 11 30 1
  • Kategorii wybranej raz, zawodnik nie może zmieniać. W innym wypadku przestanie być punktowany w Pucharze.
  • Ranking w postaci tabel będzie dostępny na bieżąco w serwisie www.murki.pl
  • Do startu dopuszczeni są organizatorzy(!). Nie mogą oni otrzymać punktów za drogi bądź przystawki, w których układaniu w dowolny sposób uczestniczyli. Organizatorzy nie partycypują w nagrodach, ale też nie opłacają wpisowego.
  • Szczegółowy regulamin każdych zawodów podaje Sędzia Główny przed rozpoczęciem zawodów.
  • Daty kolejnych zawodów będą podawane z miesięcznym wyprzedzeniem na www.murki.pl
  • Impreza finałowa jest przewidziana w maju 2005.

Aktualności:

Pierwsze zawody Pucharu 2004/2005 odbyły się 4 grudnia 2004 na  AZS PG — sesja boulderowa. »Wyniki
Druga edycja zawodów została rozegrana w Alfie 19 grudnia 2004, — wspianie „z liną”. »Wyniki
10 kwietnia 2005, w niedzielę, odbyły się zawody „z liną” w Elewatorze w Oliwie.
21 maja odbyły się ostatnie zawody PT, tym razem na Politechnice Gdańskiej.



Klasyfikacja generalna:

Kobiety:
M.ce Zawodnik Punkty
1 Urszula Dawidowicz 290
2 Emilia Gruszewska 280
3 Agnieszka Kasprzak 245
4 Aleksandra Kodzik 190
5 Joanna Niechwiedowicz 105
6 Bożena Mikołajczyk 80
7 Joanna Kapcewicz 60
8 Olga Ruebenbauer 40

Mężczyźni:
M.ce Zawodnik Punkty
1Woźniak Marcin310
2Franiak Marcin245
3Zakrzewski Rafał200
4Szumiło Jakub165
5Czechowicz Krzysztof130
5Jaroszuk Kamil130
7Matys Marek125
8Baran Maciek111
9Małgorzewicz Karol103
10Walasek Krzysztof95
11Mikołajczyk Maciej80
12Pobereźny Rajmund76
13Grzegulski Jakub72
14Moderhak Mateusz66
14Żurawski Bartek66
16Jaworski Jakub60
17Wrzaszcz Tomek54
18Kusz Krzysiek45
19Rudowski Marcin37
20Tomczak Mikołaj35
21Elwirski Artur32
21Gajewski Paweł32
21Mazurkiewicz Marcin32
21Skotnicki Bartosz32
25Mazurewicz Marcin29
26Kreja Krzysiek27
27Kraszewski Marcin26
28Łopuchin Piotr24
28Struzik Michał24
28Wyganowski Darek24
31Kotarba Paweł20
32Dziedzic Tomasz18
32Jezusek Jarosław18
34Gołębiewski Krzysztof16
35Drozd Maciej14
36Hyla Jakub13
36Kraszewski Artur13
36Łagowski Piotr13
39Bohucki Piotr12
40Kiermacz Michał10
41Pabisiak Piotr 9

Początkujący:
M.ce Zawodnik Punkty
1 Wojciech Makowski 280
2 Grzegorz Kodzik 189
3 Jakub Jakubowski 176
4 Kajetan Kwiatkowski 139
5 Michał Nowaczyk 136
6 Łukasz Budziński 132
7 Miłosz Wieczorkowski 130
8 Piotr Zubowicz 125
9 Jarosław Banaś 101
10 Marcin Leszczyński 70
11 Maciej Śpiewanowski 65
12 Jakub Tor 56
13 Zbigniew Mielewczyk 52
14 Paulina Bielska 51
15 Łukasz Fiałkowski 50
15 Maciej Górtowski 50
15 Martyna Białobrzewska 50
15 Michał Toczek 50
19 Kacper Donarski 49
19 Waldemar Sztajnbauer 49
21 Gonzalo Solis 34
22 Paweł Pruszkowski 32
23 Jakub Żynis 26
23 Michał Taratuta 26
23 Tomasz Wojdat 26
26 Damian Gruszecki 24
26 Grzegorz Paciorkiewicz 24
26 Jan Popiołkiewicz 24
29 Adam Romański 22
29 Maciek Nagiel 22
31 Przemysław Lech 20
32 Marcin Kamin 18
32 Marta Kotas 18
32 Tomasz Jezior 18
35 Agata Czarnowska 16
35 Michał Kobylański 16
37 Karol Helowicz 14
37 Michał Kamiński 14
39 Piotr Jarosz 13
40 Grzegorz Teleżyński 12
40 Joanna Niechwiedowicz 12
40 Krystian Włodarczyk 12
43 Jan Szkarłat 10
44 Łukasz Józefiak 9
44 Wojciech Walukiewicz 9
46 Adam Filipek 8
46 Katarzyna Czech 8
46 Radosław Frączak 8
49 Marcin Czarniawski 7
50 Krzysztof Kuliński 6
51 Adrian Trawiński 5
51 Bartłomiej Adamik 5
53 Tomasz Żmijewski 4
54 Bartosz Kujawski 3
54 Mateusz Mrozewski 3
56 Marcin Mrozewski 2
57 Jakub Dyrlico 1
57 Marcin Wąs 1

Punktacja za I zawody (AZS PG):

Mężczyźni
ZawodnikKlub Punkty
Zakrzewski Rafał Zanik 100
Woźniak Marcin Zanik 80
Szumiłło Jakub Zanik 60
Walasek Krzysztof UKS Rumia 50
Jaroszuk Kamil Zanik 45
Baran Maciej AZS PG 40
Czechowicz Krzysztof AZS PG 36
Małgorzewicz Karol Zanik 32
Mazurewicz Marcin AZS PG 29
Grzegulski Jakub AZS PG 26
Wyganowski Darek UKS Rumia 24
Łopuchin Piotr AKW 24
Wrzaszcz Tomasz AZS UG 20
Dziedzic Tomasz Homo Rockers 18
Żurawski Bartosz AZS PG 16
Pobereźny Rajmund AZS PG 16
Gołębiewski Krzysztof Zanik 16
Kreja Krzysztof AZS PG 13
Bohucki Piotr UKS Rumia 12

Kobiety:
ZawodnikKlub Punkty
Dawidowicz Ula AZS PG 100
Mikołałajczyk Bożena UKS Rumia 80
Kodzik Ola UKS Rumia 60
Kasprzak Agnieszka UKS Rumia 50

Początkujący
ZawodnikKlub Punkty
Mikołajczak Maciej UKS Rumia 100
Kodzik Grzegorz   80
Kwiatkowski Kajetan UKS Rumia 60
Banaś Jarosław AZS PG 50
Tor Jakub AZS PG 50
Bielska Paulina   40
Śpiewanowski Maciej AZS PG 36
Solis Gonzalo AZS PG 32
Mielewczyk Zbigniew   32
Taratuta Michał   26
Gruszecki Damian   24

Punktacja za II zawody (Wspinalnia ALFA):

Kobiety:
Zawodnik Klub Punkty
Agnieszka Kasprzak UKS Rumia 100
Emilia Gruszewska Zanik 80
Joanna Kapcewicz 60
Ula Dawidowicz AZS PG 50
Anna Borucka 45

Mężczyźni
Zawodnik Klub Punkty
Marcin Franiak UKS Rumia 100
Marcin WoŸniak Zanik 100
Jakub Jaworski 60
Marek Matys 50
Jakub Szumiło Zanik 45
Krzysztof Walasek UKS Rumia 45
Krzysztof Czechowicz AZS PG 36
Paweł Gajewski 32
Marcin Mazurkiewicz AZS PG 32
Maciej Baran AZS PG 26
Marcin Kraszewski 26
Mateusz Moderhak AZS PG 26
Rajmund Podberezny AZS PG 20
Paweł Kotarba 20
Tomasz Wrzaszcz AZS UG 16
Marcin Rudowski 15
Maciej Drozd AZS PG 14
Jakub Hyla 13
Artur Kraszewski 13
Mikołaj Tomczak 11
Michał Kiermacz 10
Piotr Pabisiak 9

Początkujący:
Zawodnik Klub Punkty
Łukasz Budziński 100
Wojciech Makowski 100
Jakub Jakubowski 60
Kajetan Kwiatkowski 50
Michał Toczek 50
Miłosz Wieczorkowski 40
Jarosław Banas 36
Paweł Pruszkowski 32
Waldemar Sztajnbauer 29
Martyna Białobrzewska 26
Grzegorz Paciorkiewicz 24
Adam Romański 22
Przemysław Lech 20
Marcin Kamin 18
Agata Czarnowska 16
Michał Kobylański 16
Karol Helowicz 14
Grzegorz Kodzik 13
Joanna Niechwiedowicz 12
Marcin Leszczyński 12
Krystian Włodarczyk 12
Wojciech Walukiewicz 9
Katarzyna Czech 8
Adam Filipek 8
Jakub Tor 6
Adrian Trawiński 5
Tomasz Żmijewski 4
Mateusz Mrozewski 3
Marcin Mrozewski 2
Marcin Wąs 1


Punktacja za III zawody (Elewator):

Kobiety:
Emilia Gruszewska 100
Aleksandra Kodzik 80
Urszula Dawidowicz 60
Agnieszka Kasprzak 50
Asia Niechwiedowicz 45

Mężczyźni
Marcin Franiak 100
Maciej Mikołajczyk 80
Marek Matys 60
Marcin Woźniak 50
Karol Małgorzewicz 45
Kamil Jaroszuk 40
Mateusz Moderhak 40
Artur Elwirski 32
Maciej Baran 29
Krzysztof Czechowicz 26
Mikołaj Tomczak 24
Marcin Rudowski 22
Rajmund Pobereżny 20
Jarosław Jezusek 18

Początkujący:
Michał Nowaczyk 100
Piotr Zubowicz 80
Wojciech Makowski 80
Łukasz Fiałkowski 50
Maciej Górtowski 50
Miłosz Wieczorkowski 40
Jakub Jakubowski 36
Łukasz Budziński 32
Kajetan Kwiatkowski 29
Tomasz Wojdat 26
Martyna Białobrzewska 24
Marcin Leszczyński 22
Waldemar Sztainchauzer 20
Marta Kotas 18
Grzegorz Kodzik 16
Jarosław Banaś 15
Michał Kamiński 14
Piotr Jarosz 13
Grzegorz Teleżyński 12
Paulina Bielska 11
Jan Szkarłat 10
Łukasz Józefiak 9
Radosław Frączak 8
Marcin Czarniawski 7
Krzysztof Kuliński 6
Bartłomiej Adamik 5
Kacper Donarski 4
Bartosz Kujawski 3
Gonzalo Solice 2
Jakub Dyrlico 1
Maciej Nagiel 0
Jan Popiołkiewicz 0
Wilk Kosma 0
Karol Wojewski 0
Piotr Wit 0
Michał Łopuszyński 0
Lusia Kotas 0
Wilk Bartosz 0
Tomasz Jezior 0
Olga Polak 0
Paweł Olszewski 0
Ewa Kotas 0
Nils Jonczynski 0
Tomasz Sroka 0

Punktacja za IV zawody (AZS PG):

Kobiety:
Emilia Gruszewska 100
Urszula Dawidowicz 80
Asia Niechwiedowicz 60
Aleksandra Kodzik 50
Agnieszka Kasprzak 45
Olga Ruebenbauer 40
Mężczyźni:
Rafał Zakrzewski 100
Marcin Woźniak 80
Jakub Szumiło 60
Bartek Żurawski 50
Marcin Franiak 45
Krzysiek Kusz 45
Kamil Jaroszuk 45
Krzysztof Czechowicz 32
Bartosz Skotnicki 32
Karol Małgorzewicz 26
Kuba Grzegulski 24
Michał Struzik 24
Rajmund Pobereżny 20
Tomek Wrzaszcz 18
Maciek Baran 16
Marek Matys 15
Krzysiek Kreja 14
Piotr Łagowski 13
Początkujący:
Wojtek Makowski 100
Jakub Jakubowski 80
Grzegorz Kodzik 80
Miłosz Wieczorkowski 50
Kacper Donarski 45
Piotr Zubowicz 45
Marcin Leszczynski 36
Michał Nowaczyk 36
Maciej Śpiewanowski 29
Jakub Żynis 26
Jan Popiołkiewicz 24
Maciek Nagiel 22
Zbigniew Mielewczyk 20
Tomasz Jezior 18


 Kontakt: drozd{na}murki(kropka)pl
Na pocz.tek strony Strona główna >> [ Wprowadzenie | Praktyczne informacje | Archiwum | Przewodniki | Galeria ]  
 

© nordenberg 2000–2003. Wszelkie prawa zastrzeżone.

poczta@murki.pl