murki.pl
  Info | Mapa | Topo | Ogłoszenia | Archiwum | Zdjęcia | Forum | Zaloguj | Kontakt

[16 maja 2003, Jerzy Kubinski]

Puchar Polski na Krewetce

Edyta Ropek i Tomasz Oleksy zwyciężyli w konkurencji na czas, a Agnieszka Flakowicz i Stanisław Tylek w konkurencji na trudność drugiej eliminacji Pucharu Polski w Gdańsku.

Pełna relacja (zapis komentarza „na żywo” i 198 zdjęć) na stronie www.murki.pl/puchar-polski/live.html.
[Zobacz film z finałowym przejściem Stanisława Tylka (DivX 5.0.3, 11,2 MB, 384 x 288, 2 min. 53 sek.).]

Ściana Prima Formy przed Superkinem „Krewetka”.
Ściana Prima Formy przed Superkinem „Krewetka”. Zobacz też fotoreportaż Michała Zrzelskiego.

Mężczyźni — wyniki konkurencji na czas

  1. Oleksy Tomasz
  2. Mecherzyński-Wiktor Andrzej
  3. Wszołek Marcin
  4. Smagała Łukasz
  5. Karolak Grzegorz
  6. Ligas Mateusz
  7. Douloub Iouri
  8. Główka Roman
  9. Zakrzewski Rafał
  10. Ostrowski Michał
  11. Müller Łukasz
  12. Woźniak Marcin
  13. Małgorzewicz Karol
  14. Szumiło Jakub
  15. Jaroszuk Kamil

Kobiety — wyniki konkurencji na czas

  1. Ropek Edyta
  2. Kalita Anna
  3. Douloub Svetlana
  4. Kugler Eliza
  5. Jurek Katarzyna
  6. Flakowicz Agnieszka
  7. Gruszewska Emilia

Wyniki eliminacji — mężczyźni

  Nazwisko Imię Klub Miasto Sponsor E1 E2 E1+2
1 Mecherzyński-Wiktor Andrzej UKS Rumia Reni Sport 8,85 8,8 17,65
2 Oleksy Tomasz MKS Tarnovia Tarnów Tar-Sped 8,45 9,54 17,99
3 Wszołek Marcin UKS Rumia Reni Sport 10,5 10 20,5
4 Smagała Łukasz UKS Rumia Reni Sport 11,01 9,94 20,95
5 Ligas Mateusz KS Korona Kraków   10,2 11,47 21,67
6 Douloub Iouri   Kaliningrad   10,98 11,51 22,49
7 Karolak Grzegorz AZS UG Gdańsk ZANIK Team 10,9 12,2 23,1
8 Główka Roman UKA Warszawa CW OnSight 11,99 12,09 24,08
9 Zakrzewski Rafał ZANIK Team Gdańsk   11,59 12,52 24,11
10 Ostrowski Michał KW Poznań   11,9 12,34 24,24
11 Müller Łukasz KW Katowice   12,68 13,06 25,74
12 Woźniak Marcin ZANIK Team Gdańsk   12,76 13,23 25,99
13 Małgorzewicz Karol ZANIK Team Gdańsk   14,47 14,2 28,67
14 Szumiło Jakub ZANIK Team Gdańsk   15,05 14,84 29,89
15 Jaroszuk Kamil ZANIK Team Gdańsk   14,71 20,43 35,14

Wyniki eliminacji — kobiety

  Nazwisko Imię Klub Miasto Sponsor E1 E2 E1+2
1 Ropek Edyta MKS Tarnovia Tarnów   13,76 14,93 28,69
2 Kugler Eliza UKS Rumia   16,46 14,79 31,25
3 Kalita Anna MKS Tarnovia Tarnów   17,11 17,85 34,96
4 Douloub Svetlana   Kaliningrad   17,77 17,84 35,61
5 Jurek Katarzyna PKG Warszawa CW OnSight 17,48 19,12 36,6
6 Flakowicz Agnieszka AZS Wrocław KS Granit 19,66 17,67 37,33
7 Gruszewska Emilia ZANIK Team Gdańsk   22,16 21,23 43,39

 

Biegi finałowe — mężczyźni

Ćwierćfinał 1
1 Mecherzyński-Wiktor Andrzej 8,38 8,72 17,1
2 Główka Roman 11,22 11,7 22,92
Ćwierćfinał 2
1 Smagała Łukasz 9,59 9,24 18,83
2 Ligas Mateusz 11,37 9,06 20,43
Ćwierćfinał 3
1 Oleksy Tomasz 7,33 8,8 16,13
2 Karolak Grzegorz 9,58 10,03 19,61
Ćwierćfinał 4
1 Wszołek Marcin 10,04 10,42 20,46
2 Douloub Iouri 10,63 11 21,63
Półfinał 1
1 Mecherzyński-Wiktor Andrzej 9,03 8,11 17,14
2 Smagała Łukasz 13,19 8,82 22,01
Półfinał 2
1 Oleksy Tomasz 7,58 7,33 14,91
2 Wszołek Marcin 10,57 9,32 19,89
O 3 miejsce
2 Smagała Łukasz 12,67 9,83 22,5
1 Wszołek Marcin 9,69 9,29 18,98
Finał
2 Mecherzyński-Wiktor Andrzej 9,11 11,45 20,56
1 Oleksy Tomasz 6,63 7,24 13,87

Biegi finałowe — kobiety

Ćwierćfinał 1
1 Ropek Edyta 13,24 13,31 26,55
           
Ćwierćfinał 2
1 Douloub Svetlana 16,47 16,4 32,87
2 Jurek Katarzyna 15,9 17,52 33,42
Ćwierćfinał 3
1 Kugler Eliza 15,49 15,31 30,8
2 Gruszewska Emilia 25,71 21,1 46,81
Ćwierćfinał 4
1 Kalita Anna 15,74 15,82 31,56
2 Flakowicz Agnieszka 18,55 18,26 36,81
Półfinał 1
1 Ropek Edyta 12,8 12,27 25,07
2 Douloub Svetlana 18,08 15,91 33,99
Półfinał 2
2 Kugler Eliza 14,36 17,32 31,68
1 Kalita Anna 14 14,95 28,95
O 3 miejsce
1 Douloub Svetlana 15,21 15,5 30,71
2 Kugler Eliza 17,65 14,44 32,09
Finał
1 Ropek Edyta 12,7 12,51 30,71
2 Kalita Anna 14,31 13,15 32,09

Mężczyźni — wyniki konkurencji na trudność

  Nazwisko Imię Klub Miasto Sponsor Elim. Półf. Finał
1 Tylek Stanisław KS Korona Kraków   TOP 24,1 19,8
2 Modrzejewski Cezary KW Toruń CW Gucio 23,0 21,1 14,1
3 Wszołek Marcin UKS Rumia Reni Sport TOP TOP 14
4 Douloub Iouri   Kaliningrad   TOP TOP 13
4 Dudek Łukasz KS Korona Kraków   TOP TOP 13
4 Müller Łukasz KW Katowice   TOP TOP 13
7 Oleksy Tomasz MKS Tarnovia Tarnów Tar-Sped 23,8 20 13
8 Mecherzyński-Wiktor Andrzej UKS Rumia Reni Sport TOP TOP 12,9
9 Minkin Alexandr   Kaliningrad   23,0 18,1  
10 Szuca Piotr UKS Rumia   TOP 18  
11 Schab Przemysław MKS Tarnovia Tarnów   20,3 17,8  
12 Woźniak Marcin ZANIK Team Gdańsk   23,8 17,8  
13 Liana Adam niezrz. Zakopane Arnica 23,0 17,7  
14 Smirnov Oleg   Kaliningrad   23,2 17,2  
15 Pasecki Roman MKS Tarnovia Tarnów   23,2 12,8  
16 Główka Roman UKA Warszawa CW OnSight 20,2 9  
17 Jaroszuk Kamil ZANIK Team Gdańsk   20,1    
18 Bykov Ivan   Kaliningrad   19,8    
19 Karolak Grzegorz AZS UG Gdańsk ZANIK Team 19,8    
20 Zakrzewski Rafał ZANIK Team Gdańsk   17,2    
21 Szumiło Jakub ZANIK Team Gdańsk   13,8    
22 Małgorzewicz Karol ZANIK Team Gdańsk   13,0    
23 Maniecki Wiktor KW Poznań   12,8    
24 Smagała Łukasz UKS Rumia Reni Sport 11,3    
25 Tshuprov Viatsheslav   Kaliningrad   11,2    

Kobiety — wyniki konkurencji na trudność

Miejsce Nazwisko Imię Klub Miasto Sponsor Elimin. Finał
1 Flakowicz Agnieszka AZS Wrocław KS Granit TOP 20,2
2 Gronkiewicz-Marcisz Iwona KS Korona Kraków   TOP 17
3 Kugler Eliza UKS Rumia   TOP 16
4 Jurek Katarzyna PKG Warszawa CW OnSight TOP 15,3
5 Douloub Svetlana   Kaliningrad   TOP 14,2
6 Taistra Aleksandra KS Korona Kraków Milo TOP 12
7 Kalita Anna MKS Tarnovia Tarnów   TOP 7,8
7 Ropek Edyta MKS Tarnovia Tarnów   TOP 7,8
9 Gruszewska Emilia ZANIK Team Gdańsk   20?  

 

Opinie

+ DODAJ swoją opinię

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza…
 
 
 Aktualności
Kolejne VI.6 w Lubonicach »
Kurs Taternictwa Jaskiniowego »
Decathlon Bulderowa Sobota »
Nowość w Rutkach »
Jest moc!!! »
Przestępna Bulderowa Sobota IV »
3CityBoulderCup 2015 »
Kalymnos Climbing Trip 2015 »
Kurs Taternictwa Jaskiniowego »
Bulderowa Sobota — Maraton »
 Artykuły & Reportaże
Osp — słoweński raj »
Relacja z Bulderowej Soboty I »
Nowa ściana w Gdyni »
Neverending Story »
Zapraszamy na Mały Dreimost! »
Na początek strony Strona główna >> [ Wprowadzenie | Praktyczne informacje | Archiwum | Przewodniki | Galeria ]  
 

© murki.pl 2000–2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

poczta@murki.pl